Sectorgroep Media & Cultuur
De sectorgroep Media & Cultuur is gestart in het schooljaar 2015/2016. Diverse vertegenwoordigers van deelnemende instellingen komen op gezette tijden bij elkaar en daaruit is een ontwikkelgroep gevormd die bezig is invulling te geven aan de sectorale invulling van het keuzedeel Voorbereiding hbo. Resultaat moet zijn dat de deelnemers aan het keuzedeel ondervinden wat studeren aan het hbo betekent en een goed beargumenteerde keuze voor een hbo-opleiding maken, meer specifiek in de richtingen media en communicatie.
Er is geen structureel overleg, maar tijdens de voorbereiding, uitvoering en evaluatie van het keuzedeel komt de sectorgroep bij elkaar. Er zijn dan vooral bilaterale overleggen waarin het keuzedeel Voorbereiding hbo het voornaamste gespreksonderwerp is.
Peter van der Blom was jarenlang voorzitter van de sectorgroep Media & Cultuur maar geniet nu van een welverdiend pensioen. Zijn opvolger zal snel bekend gemaakt worden! Meer weten over de sector Media? Neem dan contact op met Luc Janssens via mbohbo-nhf@hva.nl.
Onder agenda vind je de vergaderingen en andere activiteiten die binnen de sector Media & Cultuur op de planning staan. Alle verslagen, vergaderagenda’s en relevant lesmateriaal vind je onder documenten. Collega’s binnen de sector- en ontwikkelgroep Media & Cultuur leren kennen? Bekijk dan de deelnemerslijst.